Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 04 червня 2015, 12:59

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

26 травня 2015р. набув чинності Закон України № 475-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».

Прийнятий Закон звільняє від необхідності подавати до реєстраційної служби Форму 4 з даними про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів):

-  політичні партії, творчі спілки, їх територіальні осередки, адвокатські об’єднання, торгово-промислові палати, релігійні організації, державні та комунальні підприємства;

- юридичні особи, засновниками (учасниками) яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку засновники (учасники) – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи;

-  юридичні особи, які подали державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів) їх засновника, якщо засновник – юридична особа.

 

У разі відсутності у юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її учасника (засновника), якщо учасник (засновник) – юридична особа, подаються відомості про його відсутність.

 

Строк подачі до реєстраційної служби Форми 4 продовжено на 4 місяці, тобто до 25.09.2015р.

 

          Відповідно до частини п’ятої статті 16611 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України  «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців» інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян. 
 
Реєстраційна служба Катеринопільського районного управління юстиції
Змінено Четвер, 04 червня 2015, 12:59

Додати коментар

Захисний код
Оновити