Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 30 січня 2015, 11:31

До відома фізичних та юридичних осіб Катеринопільщини!

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

З 1 січня 2015 року набрали чинності п.п.9,10,33-46 розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р. Це означає, що адміністративні послуги, які надавав відділ Держземагенства у Катеринопільському районі та Реєстраційна служба Катеринопільського районного управління юстиції з питань реєстрації нерухомого майна тепер надаються виключно через адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Катеринопільській райдержадміністрації.

До зазначених послуг відносяться:

  • державна реєстрація права власності на нерухоме майно та видача витягу, довідки та виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
  • державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з ДЗК;
  • видача довідки про наявність та розмір земельної ділянки;
  • видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки тощо.

Центр надання адміністративних послуг при Катеринопільській райдержадміністрації працює за принципом “єдиного вікна”, тобто споживачу адміністративних послуг не потрібно звертатися в різні інстанції чи органи для їх отримання.  Потрібно лише прийти і написати заяву встановленої форми та надати відповідний пакет документів, визначений законодавством для отримання певної послуги. У встановлені терміни адміністратор Центру направить пакет документів надавачу послуги і у встановлені строки видасть заявнику відповідний результат послуги (посвідчення, довідку, витяг, дозвіл та ін.). Крім того, суб’єкти звернень, для отримання адміністративних послуг, можуть їх одержати через засоби поштового зв'язку.

Основне завдання Центру – забезпечити зручність й прозорість під час отримання громадянами  та суб’єктами господарювання  адміністративних послуг.

Чекаємо вас за адресою: 20500, Черкаська область, смт.Катеринопіль, вул.Канєвського, буд.12, контактні телефони: 2-26-01, 067-772-03-10, 095-903-75-66,068-020-26-66

Змінено П'ятниця, 30 січня 2015, 11:32

Додати коментар

Захисний код
Оновити