Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 16 грудня 2019, 13:07

У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з видачі ліцензій для фармацевтичного ринку

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)
У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з видачі ліцензій для фармацевтичного ринку

У тестовому режимі запрацював онлайн-сервіс Держлікслужби з отримання дозвільних документів, а саме – щодо ліцензування діяльності з виробництва та імпорту лікарських засобів, а також – роздрібної та оптової торгівлі. Одна серед найбільш затребуваних функцій Держлікслужби стала доступною для тестування представниками бізнесу: промисловими виробниками, аптечними закладами, імпортерами та дистриб’юторами. Онлайн-сервіс покликаний забезпечити оптимізацію процедури отримання ліцензій, зменшити кількість відмов через суб’єктивні технічні помилки, а головне – забезпечити більшу прозорість процесів та усунення ризиків корупції.

Як зазначається на сайті Держлікслужби, за допомогою нового онлайн-сервісу користувачі кабінету матимуть можливість подати заяву на отримання ліцензії на здійснення діяльності або анулювати її, створити чи закрити аптеку (аптечний склад), розширити або звузити вид діяльності та перелік лікарських форм, внести зміни чи доповнення до переліку лікарських засобів, які імпортуються, та до форм випуску лікарських засобів, а також змінити уповноважену особу, контрактних виробників та інформацію про фахівців.

Наразі у тестовому режимі стануть доступними три онлайн-послуги з видачі ліцензії щодо провадження діяльності з:

1) виробництва (промислового);

2) імпорту (крім активних фармацевтичних інгредієнтів);

3) виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Онлайн-сервіс доступний на порталі Держлікслужби за лінком: http://e-services.dls.gov.ua/. Доступ до кабінету здійснюється лише за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП/КЕПу) однаково для фізичних та юридичних осіб. Зручним сервіс буде як для заявників, які вперше отримуватимуть ліцензію, так і для наявних ліцензіатів, які отримали ліцензію раніше.

Додати коментар

Захисний код
Оновити