Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 03 квітня 2019, 14:45

Чергове зібрання клубу для жінок учасників АТО «Берегиня»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

2 … Ці ніжні, тендітні жінки змушені стати «бійцями» та навчитися жити по-новому. Деякі з них, залишилися з малесенькими дітьми, заради яких треба бути сильними. Самотужки долати щоденні труднощі, які раніше лягали на плечі господаря. І найголовніше, стримуючи сльози і посміхаючись, ці жінки мають дивитися в майбутнє із світлою пам’яттю про минуле.

29 березня 2019 року в залі Центральної районної бібліотеки відбулась чергова зустріч учасників клубу «Берегиня». Між учасниками зібрання відбувалося цікаве спілкування та обговорення проблем кожної родини.

На прохання членів клубу був запрошений голова Катеринопільської  селищної ради І.Т.Гегедош , який дав відповіді на поставлені запитання та вислухав пропозиції щодо виділення пільгових коштів сім’ям учасників АТО.

Виступив із зверненням заступник голови спілки учасників АТО Д.В.Мірауца з метою надання необхідної інформації, що стосується як учасників бойових дій, так і їх сімей. Кожна жінка отримала важливу інформацію відносно своїх ситуацій та можливі варіанти їх вирішення.

На закінчення зустрічі за чашечкою чаю із солодощами  учасники клубу отримали поради  та підтримку психолога районної лікарні Я.О.Бакановської і з позитивним настроєм склали план роботи на наступне зібрання.

Змінено Понеділок, 08 квітня 2019, 09:29

Додати коментар

Захисний код
Оновити