Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 12 липня 2018, 14:05

Існує безліч способів допомогти дітям…

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

В Україні впроваджена нова форма професійної допомоги дітям, якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя.

Що таке патронат ? Це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин. Завданням сімейного патронату є не дати дитині втратити рідних маму і тата, які через складні життєві обставини не можуть на деякий час нею опікуватися.

Хто може стати патронатними вихователями ? Це подружжя, в якому один із членів погодився виконувати обов’язки патронажу, має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови та пройдено спеціальний курс підготовки.

Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не перевищує 3 місяців, крім особливих випадків коли може бути продовжено до 6 місяців.

За надані послуги з догляду та виховання дитини сім’ї виплачується заробітна плата в розмірі п’яти прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Також на дітей виплачується допомога у 2 прожиткових мінімуми на кожну дитину. Патронатні вихователі підлягатимуть загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, а платником єдиного внеску на здійснення цього страхування визначено роботодавця.

Якщо дана інформація виявилася для Вас корисною та цікавою, чи Ви виявили бажання створити патронатну сім’ю, Ви можете прочитати основну інформацію на сайті http://www.patronat.in.ua або звертайтеся в центр соціальних служб сімї, дітей та молоді.

Додати коментар

Захисний код
Оновити