Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 20 серпня 2015, 13:37

Проведена робота Катеринопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

90419_380 Основною метою діяльності Катеринопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг (психологічних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних, юридичних) сім’ям, дітям та молоді. Участь у виконанні соціальних програм шляхом проведення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю, зокрема забезпечення соціального обслуговування, соціального супроводу та патронажу, соціальної профілактики і реабілітації.

Кожного тижня спеціалістами центру здійснюються виїзди в населенні пункти району де першочергово забезпечують виконання наступних завдань:

-   раннє виявлення сімейних криз з метою надання необхідної допомоги у вирішенні проблем;

-   збереження сімейного середовища для дитини, запобігання вилученню дітей із сімей;

-   допомога соціально неадаптованим сім’ям у набутті навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання життєвих проблем сім’ї;

-   психологічна підтримка сім’ям учасників АТО;

-   проводять психологічні бесіди з сім’ями учасників АТО до повернення членів їх родин  із зони АТО.

-   перевірка цільового використання державної допомоги при народженні дитини;

Здійснюється соціальний супровід над прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу. З дітьми та батьками проводяться регулярні зустрічі, бесіди щодо проживання та повноцінного розвитку дітей. Батьки добросовісно виконують покладені на них обов’язки щодо виховання дітей.

З 01.08.2015 по 19.08.2015 р. були сплановані виїзди в такі населені пункти: с. Єлизаветка, с. Мокра Калигірка, с. Суха Калигірка, с. Залізнячка, с. Новоселиця, смт Єрки, смт Катеринопіль. В вище вказаних населених пунктах було відвідано 4 сім’ї учасників АТО, 10 сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, 2 сім’ї в яких здійснювалася перевірка цільового використання державної допомоги при народженні дитини, 1 сім’я  особи інваліда дитинства, 3 дитячих будинки сімейного типу. Були обстеженні соціально-побутові умови всіх категорій сімей, з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах були проведенні бесіди та здійснювалася робота щодо формування навичок самообслуговування, догляду та виховання дітей, забезпечення сім’ї належним одягом та продуктами харчування, створення належних умов проживання сім’ї в будинку, ведення домашнього господарства, а також перевірено чи діти забезпечені шкільним приладдям та одягом до навчального року. Обстеження умов проживання сім’ї, особи інваліда дитинства, батьки були проінформовані щодо проходження комплексного медичного обстеження їхньої дитини. Обстеження умов проживання 2 сімей в яких здійснювалася перевірка цільового використання державної допомоги при народженні дитини, кошти батьками використовуються в правильному напрямку, придбані всі необхідні речі та меблі для повноцінного проживання та існування сімей з дітьми. Відвідування дитячих будинків сімейного типу показало, як проходить адаптаційний період дітей, які нещодавно були взяті на виховання в родину, готовність дітей до нового навчального року. Сім’ям учасників АТО була надана психологічна підтримка та проводилися психологічні бесіди з сім’ями учасників АТО до повернення членів їх родин  із зони АТО.

 

 

В.о. директора                                                                                     Л.М. Заремба

Змінено П'ятниця, 28 серпня 2015, 13:40

Додати коментар

Захисний код
Оновити