Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 16 лютого 2015, 12:27

ШУКАЄМО ДОМІВКУ, ТАТА І МАМУ…

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

 

Нашим завданням є сприяння тому, щоб діти знайшли родину і могли мати щасливе – теперішнє і майбутнє. Це велика робота і до цієї роботи кожен може додати свою маленьку частинку.

На сьогоднішній день Катеринопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводиться пошук кандидатів у  прийомні батьки та батьки-вихователі.

Прийомна сім’я - це сім’я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей, а дитячий будинок сімейного типу від п’яти дітей і більше. На кожну прийомну дитину держава виділяє два прожиткових мінімуми відповідно до її віку. Прийомні батьки та батьки вихователі отримують грошове забезпечення та допомогу соціальних працівників.

Діти, які проживають у сім’ї отримують природний процес виховання; емоційний контакт з батьками-вихователями, який базується на довірі дітей до дорослих; залучаються до соціального життя. У прийомних сім’ях формування особистості  дитини відбувається в природних умовах, сімейне оточення формує  у дитини морально – етичні ідеали і смаки, норми поведінки, трудові навички, ціннісні орієнтації, тобто усі ті якості, які формують особисту індивідуальність. Дивлячись на щасливі, усміхнені обличчя дітей, які проживають у прийомних сім’ях,  починаєш посміхатися і сам. І важко уявити, що зовсім недавно більшість із них не мали родинного затишку та любові. А сьогодні вони  відчувають турботу та тепло, мають братиків та сестричок. У них у житті все лише починається, бо з’явилась міцна опора – своя родина!

Ми впевнені, що Ви не байдужі до дитячої долі, і можливо, саме Ви зможете допомогти дитині-сироті відчути батьківську любов та турботу, створивши для неї прийомну сім’ю.

Самотні діти чекають на Вас - майбутніх ТАТА і МАМУ! А ми чекаємо на громадян, які відчувають в собі сили і бажання допомогти дітям.

Подаруйте собі щастя батьківства!

Довідки можна отримати за телефоном 2-32-66 чи звернувшись до Катеринопільського районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді за адресою: смт. Катеринопіль, вул. Леніна,12.

 

 

 

 

 

 

Директор                                                                             О.В.Шевчук

Змінено Понеділок, 16 лютого 2015, 12:28

Додати коментар

Захисний код
Оновити