Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 23 грудня 2014, 09:29

19 грудня День святого Миколая - дитяче свято

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

images (2) Святий Миколай-Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на день пам'яті святителя діти - бо для них то означає веселе свято й подарунки.

Кожна дитина цілий рік чекає радісного свята, коли вранці із завмиранням серця запускає рученята під подушку в надії знайти омріяний подарунок від святого Миколая. На жаль, не всі діти знаходять під своєю подушечкою бажаний подарунок, особливо із малозабезпечених та багатодітних сімей. Тому, 19 грудня 2014 року святий Миколай завітав на гостину до районного будинку культури привітати дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей. В програмі святкового ранку була театралізована вистава, конкурси, вручення подарунків.З теплими гарними словами привітань звернулася до учасників свята заступник голови райдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Ірина Міненко Вона зазначила, що Святий Миколай – покровитель дітей, і тому в цей день усі діти отримують подарунки.

- Це світле і радісне свято, сповнене родинним теплом. Нехай цьогорічний День Святого Миколая запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, щирими подарунками та неповторними враженнями. Хай у кожній оселі панують добробут та злагода. Зичу всім міцного здоров’я, миру та радості! Президент України Петро Порошенко визначає захист прав дитини одним із національних пріоритетів України і зобов’язує усі відповідальні органи влади працювати в інтересах дітей. Це головний напрям і для районної влади Катеринопільщини, яка докладає всіх зусиль, щоб діти почували себе захищено.

Також цього дня було відвідано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, у дитяче відділення Катеринопільської центральної районної лікарні, інфекційне відділення та відділення ранньої реабілітації дітей-інвалідів, діти яких також отримали подарунки та солодощі від святого Миколая.

Змінено Вівторок, 23 грудня 2014, 09:32

Додати коментар

Захисний код
Оновити