Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 05 грудня 2014, 09:27

День милосердя та доброти ...

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(1 голос)

images (1) У календарі є день, який інакше як день милосердя та доброти не назвеш, - це Міжнародний день інвалідів. Цей день нагадує про те, що в решта 364 дні у нас є можливість допомагати та підтримувати тих, у кого життя складніше ніж наше. З метою привернення уваги суспільства до проблем людей з функціональними обмеженнями у цілому світі відзначають Міжнародний день інвалідів. Цей день було встановлено для залучення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя; привернення уваги суспільства до переваг, які вони отримують від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. 3 грудня українське суспільство відзначає Міжнародний день інвалідів.

3 грудня у відділенні денного догляду для дітей- інвалідів відбувся дитячий ранок за участі дітей – інвалідів цього закладу. По завершенню концерту всі діти отримали подарунки .

Всі проведені заходи засвідчують: хоч би яким розвиненим і цивілізованим було суспільство, воно завжди потребує милосердя, чуйного ставлення та співчуття в біді. Справді, милосердя не має віку та статі.

Змінено Вівторок, 23 грудня 2014, 09:29

Додати коментар

Захисний код
Оновити