Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 12 липня 2019, 14:22

Перші підсумки роботи кар’єрних радників

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Люди 2 (1) Інститут кар’єрних радників в Державній службі зайнятості України розпочав свою роботу в поточному році. Півроку – це достатній час, щоб побачити переваги та проблеми цієї нової форми роботи. Кар’єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він бачить перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допомагає подолати їх. Адже в сучасних умовах виникає потреба розширення спектру послуг для клієнтів служби з урахуванням індивідуальних потреб, їх рівня професіоналізму, ступеня трудової мотивації та мобільності.

В Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості 3 фахівція відділу надання соціальних послуг виконують функції кар’єрних радників. Нова форма роботи дає результати. Так, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 41 особу зросла кількість працевлаштованих жителів району до отримання статусу безробітного (в 2018 році – 38 працевлаштованих, в 2019 – 79). За направленням районної філії протягом січня – червня 2019 року загалом працевлаштовано  509 шукачів роботи. З 10 до 13 осіб збільшилась кількість працевлаштованих в першому півріччі демобілізованих учасників АТО. 118 безробітних прийняли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Громадські роботи - це не тільки тимчасова зайнятість і можливість безробітним додатково заробити гроші, а й підвищення шансів влаштуватися на постійне робоче місце.

126 безробітних (107% до відповідного періоду минулого року) підвищили власну конкурентоздатність шляхом проходження безкоштовного профнавчання. Із них: 89 осіб навчалися на курсах цільового призначення, 34 стажувалися безпосередньо на робочих місцях.

Зменшилась кількість осіб, що перебувають на обліку в філії: з 279 на 01.07.2018 року - до 243 на 01.07.2019 року. На 1 липня минулого року 205 безробітних отримували допомогу по безробіттю, в 2019 році – 192 особи.

Отже, підсумки роботи Катеринопільської районної філії свідчать про те, що робота кар’єрних радників позитивно вплинула на динаміку працевлаштування незайнятих громадян. Але, слід зазначити, що результату можна досягти лише об’єднавши зусилля кар’єрного радника та пошукача роботи. Адже, в кінцевому результаті, все залежить від людини, її прагнень, сподівань, наполегливості та тих зусиль, які вона докладатиме в досягненні визначеної мети. А фахівці служби зайнятості сприятимуть у побудові її успішної кар’єри.

Змінено Середа, 17 липня 2019, 14:26

Додати коментар

Захисний код
Оновити