Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 26 червня 2019, 08:45

На базі Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ продовжує свою роботу клуб для безробітних та шукачів роботи «Успішна жінка»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20190624_09252124 червня відбулось чергове засідання, в якому взяли участь 18 безробітних жінок.

На засіданні розглянули тему «Саморозвиток як спосіб досягнення життєвого та професійного успіху». Присутні мали можливість пройти тестування з метою визначення своїх професійних нахилів, а, отримавши результати, поділитися з іншими своїми думками, що, безумовно, є найціннішим досвідом.

Як зазначив провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський: «Одним з важливих напрямків збереження активності особистості у життєдіяльності є її саморозвиток. Адже повсякденні турботи для сучасної людини часто не залишають їй часу для продовження особистого і професійного удосконалення. Саме тому навички планування власного часу дозволяють визначити його резерви та спрямувати на досягнення поставлених цілей».

В ході засідання учасники виконували тренінгові завдання, які сприяли формуванню впевненості у власній поведінці та самопрезентації, розвинути комунікаційні здібності, пізнати позитивні особистісні ділові якості. Обговорення різних життєвих ситуацій, сприяло розширенню уявлення учасниць щодо шляхів та способів їх подолання.

Ознайомлення з принципами тайм-менеджменту допомогло учасницям набути навиків ефективного планування свого повсякденного життя і пошуку роботи, встановлення особистих цілей та визначення пріоритетності необхідних справ. Сподіваємося, що отримані ними знання дозволять якісно вирішувати різні життєві проблеми та організовувати пошук роботи.

Змінено Середа, 26 червня 2019, 09:12

Додати коментар

Захисний код
Оновити