Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 14 червня 2019, 11:40

Клубна робота – допомога безробітним у сприянні самозайнятості та працевлаштуванні

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P5280004Покращити та пришвидшити пошук роботи зареєстрованим безробітним за допомогою клубної роботи пропонують у Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості. Нові підходи та методи пошуку роботи сприяють підвищеній зацікавленості безробітних до послуг служби зайнятості. Наразі у філії працюють декілька клубів за інтересами та певними напрямками.

«Учасники клубу мають більше можливостей спілкування між собою та його керівником, визначати нові теми для наступного засідання та обирати осіб серед соціальних партнерів служби зайнятості та успішних людей для глибшого пізнання окремих сфер діяльності», - зазначила директор районної філії Тетяна Кондратенко.

Нещодавно у приміщенні Катеринопільської районної філії відбулося чергове засідання клубу «Успішна жінка». Його мета – мотивувати жінок, які залишилися без роботи, до започаткування власної справи, визначення можливих варіантів самозайнятості, розширення уявлення щодо ведення власної справи, в тому числі у сфері сільського господарства та зеленого туризму.

12 жінок з числа зареєстрованих безробітних, а також керівник клубу – провідний фахівець з профорієнтації філії Олександр Палубінський під час заходу постаралися  знайти відповідь на питання – важливе для кожної людини: як створити собі всі передумови для змін і стати успішним?

Фахівці філії переконані - клубна робота є дієвою допомогою безробітним для вирішення питання самозайнятості та майбутнього працевлаштування.

Змінено П'ятниця, 14 червня 2019, 11:50

Додати коментар

Захисний код
Оновити