Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 14 червня 2019, 11:36

Відпочиваємо з користю

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20190613_11251113 червня в рамках співпраці з освітніми закладами з питань профорієнтації учнівської молоді та з метою привернення уваги молоді до проблем вибору професії у пришкільному таборі «Патріот» Мокрокалигірської загальноосвітньої школи Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади відбувся інтерактивний інтелектуально-ігровий захід «Брейн-ринг: у світі професій».

Даний захід мав на меті створення умов для підвищення активності учнів до пізнання світу професій та розвитку деяких професійних якостей, таких як діловитість, відповідальність, кмітливість, творчість.

Як зазначив фахівець з профорієнтації Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Олександр Палубінський, (ведучий): «Важливо аби вибір професії молоддю був свідомим та враховував індивідуальні якості, уподобання та особистісні можливості. Виважене рішення дозволить знайти оптимальний вибір і знизить ймовірність помилки».

Під час виконання різних конкурсів учні мали змогу розширити знання про світ професій, отримати характеристику деяких з них, класифікували різні професії за предметом праці, отримали знання про змістовні трансформації традиційних професій.

В ході проведення гри хлопці та дівчата  активно виконували завдання, демонструючи неабиякі знання про професії та акторські здібності. Захід проходив у веселій, жвавій обстановці, із запалом учні намагалися якомога більше дати правильних відповідей, найкраще виконати завдання та здобути перемогу. Проте за підсумками набраних балів обидві команди «Патріот» та «Пластуни» набрали однакову кількість балів.

Всього участь у заході взяли учні 18 осіб, 8, 9 та 10 класів.

Змінено П'ятниця, 14 червня 2019, 11:49

Додати коментар

Захисний код
Оновити