Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 23 травня 2019, 10:11

Співпраця служби зайнятості з ОТГ – шлях вирішення актуальних питань зайнятості населення

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Роб зустріч 2 14 05 19Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є одним із пріоритетних завдань Катеринопільської районної філії Черкаського обласного  центру зайнятості.

Керівництвом та фахівцями районної філії систематично здійснюються виїзди у ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості, використання новітніх он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, роз’яснення чинного законодавства про зайнятість населення, надання профорієнтаційних консультації, в т.ч.  із застосуванням психодіагностичних методик тощо.

Нещодавно  на робочу зустріч  з директором районної філії Тетяною Кондратенко та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Вікторією Волошенюк. завітала голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія  Пипа.  В ході зустрічі обговорювалися нагальні та перспективні питання громади, питання співпраці щодо спільних дій у сфері зайнятості населення та створення нових робочих місць на території, можливості та послуги служби зайнятості, які надаються роботодавцям та населенню.

Одним із важливих напрямків співпраці служби зайнятості та об’єднаної територіальної громади є організація громадських робіт, на які виділено із місцевого бюджету в поточному році кошти в сумі 61 тис. гривень. Основними видами робіт визначено наступні: допомога сім’ям, члени яких мобілізовані в зону АТО, поточний ремонт об’єктів соціальної сфери та інші. Участь у суспільно-корисних громадських роботах дозволяє окремим категоріям громадян, особливо тим, хто знаходиться в стані безробіття тривалий час, відновити трудові навички, іноді отримати постійну роботу, а також є можливістю поліпшити матеріальне становище.

Тетяна Кондратенко наголосила, що сьогодні служба зайнятості є сервісною установою,  яка виконує соціальну функцію, постійно поліпшує обслуговування населення і роботодавців та завжди готова до співпраці.

Змінено Четвер, 23 травня 2019, 10:15

Додати коментар

Захисний код
Оновити