Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Субота, 11 травня 2019, 12:27

У світі професій

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P5030001Нещодавно Катеринопільською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості було організовано проведення брейн-рингів «У світі професій» для старшокласників Вікненського НВК та Ярошівської ЗОШ.

Метою даних заходів було прагнення сформулювати у учнівської молоді реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань та можливостей, підвищення інтересу до робітничих професій, формування позитивного ставлення до них. Адже популярність та попит саме на робітничі професії на ринку праці України зростає з кожним роком.

Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожної людини, і для того, щоб він був вдалим, потрібно отримати відповідний рівень знань та умінь. Як зазначив провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський, (ведучий): «Важливо аби вибір професії молоддю був свідомим, з урахуванням особистих якостей, уподобань та можливостей. Виважене рішення дозволить зробити оптимальний вибір і знизить ймовірність помилки».

В ході проведення гри школярі активно виконували завдання, демонструючи неабиякі знання про професії та акторські здібності. Брейн-ринги проходили у жвавій обстановці, із запалом учасники намагалися якомога більше дати правильних відповідей, скоріше виконати завдання та здобути перемогу. Найкращі знання продемонстрували учні 9-го класу Вікненського НВК та команда А із Ярошівської ЗОШ, які і стали переможцями.

Під час проведення профорієнтаційних заходів учні усвідомили, що їм варто починати думати про перспективи зайнятості ще під час навчання в школі, а служба зайнятості прикладатиме і надалі зусилля для того, щоб школярі правильно зробили вибір, зосереджуючись на робітничих професіях, які користуються попитом на ринку праці, і які нададуть можливість максимально реалізувати себе у житті. Адже професій на світі безліч і в кожній з них своя привабливість.

На завершення гри молоді люди отримали від служби зайнятості інформаційний буклет «Навігатор вибору професії», який допоможе більш організовано, цікаво та послідовно підійти до питання власного професійного вибору.

Змінено Субота, 11 травня 2019, 13:01

Додати коментар

Захисний код
Оновити