Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Субота, 11 травня 2019, 12:26

Професійні локації

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20190506_1242306 травня 2019 року в місті Звенигородка відбувся міжрайонний профорієнтаційний захід для учнівської молоді під назвою «Професійні локації» В заході приймали участь понад 250 учнів з Лисянського, Звенигородського та Катеринопільського районів.

Перша локація була присвячена експрес тестуванню учнів на виявлення схильностей до певних професій. В цій локації було дуже багато бажаючих пройти тестування, комп’ютери не простоювали жодної хвилини. Кожен хотів дізнатися про професію, яка підійде саме йому.

В другій локації була презентація навчальних закладів: Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області (м. Ватутіне), Богуславське вище професійне училище сфери послуг (м. Богуслав) та Звенигородський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (м. Звенигородка), які представляли такі робітничі професії, як бармен, кухар – кондитер, манікюрник, перукар, візажист. Ця локація теж викликала велике зацікавлення, бо можна було прийняти участь у майстер класах, зробити собі зачіску, спробувати смачний коктейль тощо.Изображение 937

І третя локація була кульмінацією всього заходу – інтелектуально-змагальний брейн-ринг «Калейдоскоп професій», в якому взяли участь команди «Black and white» м. Звенигородка, «Оба-на» смт Єрки та «8 спартанців» смт Лисянка.  Всі команди продемонстрували високий рівень обізнаності про професії та подарували вболівальникам масу позитивних емоцій та вражень. Змагання були запеклими, відрив між командами був мінімальний, але фортуна була більш прихильна до Звенигородської команди, яка й посіла перше місце. Друге місце зайняла команда із Катеринополя і почесне третє місце - команда Лисянського району.

Та головними у всьому заході « Професійні локації» були не призові місця в брейн-ринзі, а отримані знайомства, позитивний настрій та визначення майбутньої професійної спрямованості завдяки тестуванню та майстер класам учбових закладів.

Змінено Субота, 11 травня 2019, 13:00

Додати коментар

Захисний код
Оновити