Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 13 березня 2019, 08:54

Перспективи престижних професій

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

2 Спільний профінформаційний захід на тему: «Перспективи престижних професій» для учнів 9 класу Катеринопільського НВК №1 провели фахівці районної філії Черкаського ОЦЗ  та бібліотекарі 28 лютого у приміщенні Катеринопільської центральної районної бібліотеки.

Метою організації такого заходу було ознайомлення учнівської молоді з сучасними тенденціями на ринку праці, основними напрямками розвитку, професіями майбутнього та  інтернет-сервісами служби зайнятості, що допомагають пізнати свої професійні здібності та особисті якості.

Особливо цікавою для школярів була інформація про перспективні професії, пов’язані з розвитком робототехніки, ІТ технологій, генної інженерії тощо. Провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський звернув увагу молоді на те, що  навіть такі традиційні професії як тракторист, токар, водій в сучасному світі зазнають суттєвих змістовних змін. Розвиток науково-технічного прогресу зумовлює удосконалення існуючих та виникнення нових професій у різних галузях економіки.

Продемонстровані відеоролики про професії, відомих людей та їх професійний шлях, а також етапи вибору професії дозволили учням сформувати для себе той план дій, що дозволить у майбутньому правильно обрати професію.

На завершення молодь отримала інформацію щодо інтернет-сервісів служби зайнятості, зокрема «Профорієнтаційна платформа» та консультаційна мережа «Моя професія». 11 осіб виявили бажання пройти  віддалене тестування через сервіс «Моя  професія». Всього участь у заході взяли 21 учень.

Змінено Середа, 13 березня 2019, 09:08

Додати коментар

Захисний код
Оновити