Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 13 березня 2019, 08:46

КООРДИНУЄМО ЗУСИЛЛЯ ЗАДЛЯ РОЗВИТКУ РАЙОНУ

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

2 27 лютого 2019 року в Катеринопільській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему: «Співпраця на користь соціально-економічного розвитку району».

В заході взяли участь начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури Катеринопільської РДА Олександр Вовкотруб, начальник Катеринопільського відділення Звенигородської ОДПІ Вікторія Стоколос, начальник Катеринопільського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Оксана Левчук, представники обласного управління та місцевого відділення АТ «Ощадбанк»,  роботодавці району, директор районної філії Черкаського ОЦЗ Тетяна Кондратенко та редактор районної газети «Катеринопільський вісник» Валентина Вовкотруб.

Вовкотруб О.П. ознайомив присутніх з державними та районними цільовими програмами на підтримку агропромислових підприємств та фермерських господарств та станом їх фінансування в 2019 році, а також   звернув увагу на впровадження сучасних інноваційних технологічних й економічних проектів в сільському господарстві.

Литвиненко Анатолій та Тур Костянтин презентували Програму АТ «Ощадбанк» «Мікрокредит клієнтам мікро- та малого бізнесу» та умови кредитування сільськогосподарських підприємств, а також відповіли на питання учасників заходу.

Стоколос Вікторія акцентувала увагу учасників круглого столу на необхідності своєчасної та повної виплати заробітної плати, дотримання мінімальних державних гарантій працівників, недопущення нелегального працевлаштування та виплат «у конвертах», офіційного оформлення трудових відносин.

Представник Пенсійного фонду Левчук Оксана проконсультувала роботодавців по питаннях працевлаштування працівників по строкових трудових договорах та порядку подання документів до ПФУ для проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам.

Директор районної філії Кондратенко Тетяна поінформувала присутніх про стан ринку праці в районі. Звернула увагу на процес реорганізації служби зайнятості, ключовим принципом якої є створення соціальної сервісної служби для роботодавців та безробітних. У своєму виступі вона розповіла про нові форми роботи, які сприяють оперативному укомплектуванню вакансій: відео-резюме шукачів роботи, проведення онлайн - співбесід з роботодацями. Роботодавців поінформовано про  можливість проходження професійного навчання безробітних, отримання компенсаційних виплат за працевлаштування безробітних на нові робочі місця. «На стан зайнятості населення впливає багато чинників, серед яких - розвиток економіки та стабільність фінансової системи в країні. Обговорення питань підтримки розвитку малого бізнесу в районі, створення нових робочих місць, дотримання законодавства про працю та зайнятість за круглим столом є надзвичайно важливим, тому що досягнути прогресу можна лише  шляхом об’єднання зусиль всіх сторін соціального партнерства» - наголосила Т.Кондратенко.

Змінено Середа, 13 березня 2019, 08:53

Додати коментар

Захисний код
Оновити