Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 13 березня 2019, 08:44

Жінка в бізнесі

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

2 Одним із важливих проявів гендерної рівності є рівноправність  чоловіків і жінок на ринку праці. Трудове законодавство України проголошує формальну рівність, забороняє дискримінацію на ринку праці, але на практиці нерідко жінки мають менше можливостей кар'єрного зростання, отримують меншу заробітну платню, працюють переважно в низькооплачуваній сфері.

З огляду на такий стан  25.02.2019 фахівцями Катеринопільської районної філії було проведено засідання клубу «Успішна жінка» на тему: «Жінка в бізнесі». Метою проведення такого заходу було розширити уявлення 16 безробітних жінок, що перебувають на обліку в службі зайнятості, про один із напрямків вирішення питання безробіття – створенням власного бізнесу.

Під час засідання клубу учасниць було ознайомлено зі статистикою працевлаштування жінок на сучасному ринку праці району, ознайомлено з поняттям підприємець та чинним законодавством, що регулює підприємницьку діяльність. Спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Олександром Палубінським жінки визначали основні психологічні характеристики особи, що здійснює підприємницьку діяльність, переваги та недоліки підприємництва, а також основні мотиви, що спонукають людей до створення власної справи.

В ході обговорення виникла жвава дискусія щодо перспективності підприємництва на селі. Проте, ознайомлення з обласною та районною програмами підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Черкаській області на період до 2020 року та Програмою розвитку та підтримки аграрного сектору у Катеринопільському районі за пріоритетними напрямками на 2017-2020 роки дозволили учасникам дещо змінити, переоцінити можливості залучення такої допомоги для розширення традиційних видів сільськогосподарського виробництва.

Довідатися про рівень розвитку особистих підприємницьких якостей та здібностей безробітним допомогло  проведене тестування.

Таким чином  члени клубу «Успішна жінка» мали змогу розширити уяву про можливості започаткування власної справи, а також про заходи з підтримки розвитку підприємництва на селі, що передбачені відповідними обласною та районною програмами .

Змінено Середа, 13 березня 2019, 08:46

Додати коментар

Захисний код
Оновити