Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 20 лютого 2019, 14:18

Нагородження переможців конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Щоб відзначити переможців конкурсу відеороликів «Світ професій: дитячими очима», фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 7 лютого провели урочисту церемонію нагородження.

У віковій групі учнів 8-9 класів шкіл району грамоти і подарунки отримали Гонтаренко Аліна (Вербовецький НВК №2), Іляшевич Аміна (Ступичненська ЗОШ І-ІІ ст.), Давиденко Світлана (Гончариська ЗОШ І-ІІст).

У віковій групі учнів 10-11 класів відзначено роботи Нану Дениса (Вікнинський НВК), Дорошенко Максима (Петраківський НВК) та Анастасія Гордієнко (Петраківський НВК).

«Радує те, що учні серйозно і творчо підійшли до створення відеороликів про професії і комісії було досить складно обрати переможців з поміж інших. Відеоролики всіх учасників цікаві та неповторні, адже вони про професії, що дійсно цікаві молодому поколінню. При визначенні переможців комісією враховувались та оцінювались: відповідність заявленій тематиці конкурсу, оригінальність ідеї, інформаційне наповнення, яскравість та виразність роботи, новизна відеосюжету», – коментує директор Катеринопільської районної філії Тетяна Кондратенко.

Змінено Середа, 20 лютого 2019, 14:20

Додати коментар

Захисний код
Оновити