Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 07 лютого 2019, 12:32

РОБОЧА ЗУСТРІЧ З РОБОТОДАВЦЕМ

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P2050005 1Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем 5 лютого директор Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ Тетяна Кондратенко та провідний фахівець відділу надання соціальних послуг районної філії Любов Жданова відвідали   ТОВ «СИРОРОБ» - основне ринкоутворююче підприємство Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади.

Під час робочої зустрічі представники служби зайнятості ознайомили директора підприємства Олега Смирнова з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, а також зі станом та основними тенденціями на ринку праці.

Пан Олег проінформував про перспективи розвитку та нагальні проблеми із кадровим забезпеченням підприємства: «Наше товариство активно розвивається. Основний вид діяльності – переробка молока, виробництво масла та сиру. Протягом останніх 6 місяців чисельність працівників збільшилася з 90 осіб до 240. Плануємо в поточному році будівництво нового цеху та розширення виробництва. Є потреба як у кваліфікованих кадрах молокопереробного  виробництва, так і у некваліфікованих».

Тетяна Кондратенко окремо зупинилась на можливостях організації професійного навчання та стажування на робочому місці майбутніх працівників, наданні компенсації єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на новостворені робочі місця, а також  акцентувала увагу на напрямах практичного застосування таких сучасних електронних сервісів служби зайнятості,  як електронний кабінет роботодавця,  відео-резюме та відео-вакансії, проведення співбесід з претендентами на заміщення вакансій за допомогою скайп - зв’язку.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з питання підбору якісного персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб підприємства.

Змінено Четвер, 07 лютого 2019, 12:33

Додати коментар

Захисний код
Оновити