Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 02 липня 2018, 06:51

День відкритих дверей фермерського господарства "Агро-Вікторія Катеринопіль"

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P6210082 21 червня 2018 року в ФГ "Агро-Вікторія Катеринопіль" за сприянням Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ було проведено "День відкритих дверей". До участі у даному заході були запрошені 15 безробітних, що перебувають на обліку. Формат заходу дав можливість присутнім безпосередньо ознайомитись з господарством,  дізнатись про його історію, про  реальні умови праці, актуальні та перспективні вакансії,  рівень заробітної плати тощо.

Заступник директора районної філії Руслана Малько під час відкриття заходу розповіла безробітним про мету проведення Дня відкритих дверей, а також проінформувала про співпрацю служби зайнятості з фермерським господарством.

За останні п’ять років за допомогою служби зайнятості на підприємстві було укомплектовано 184 вакансії, в тому числі 37 безробітних було працевлаштовано на новостворені робочі місця. Крім цього, за направленням центру зайнятості на тимчасових роботах  працювали майже 150 безробітних, 58 осіб проходили стажування безпосередньо на робочих місцях.

Екскурсію по підприємству проводили заступник голови по тваринництву Віталій Калиушко та завідуюча складу Лариса Гавриш, під час якої гостей було ознайомлено з історією створення, загальною характеристикою та основними видами діяльності господарства. «Робота у нас - сезонного характеру. До речі, протягом останніх років ми досягаємо найбільшої врожайності зернових культур і є одним із передових фермерських господарств району. Періодично закуповуємо нове обладнання, техніку, машини; створюємо гарні умови для роботи працівників. Основними робітничими професіями, в яких найчастіше є потреба на підприємстві є: водій автотранспортних засобів, підсобний робітник, тракторист- машиніст сільськогосподарського виробництва, оператор машинного доїння, тощо», - зауважив В.Калиушко.

Так господарство має більше 1000 га земель, майже 500 голів ВРХ, 100 баранів. Окрім цього, протягом останніх років господарство не стоїть на місці та постійно пробує свої сили і в інших видах діяльності. Зокрема, побудовані теплиці, де органічним методом вирощуються городні культури, посаджено садок, виноградник, є пасіка. Турбується голова фермерського господарства Олександр Коваленко  і про прекрасне, на території підприємства висаджені і квітнуть сотні кущів троянд.

На завершення безробітні подякували фахівцям районної філії і керівництву господарства за цікавий захід. Деякі молоді безробітні зазначали, що навіть не підозрювали, що в районі успішно працює і розвивається  таке потужне господарство.

P6210081 P6210076

Змінено Понеділок, 02 липня 2018, 06:56

Додати коментар

Захисний код
Оновити