Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 30 травня 2018, 09:12

Запобігання торгівлі дітьми та експлуатації дитячої праці

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P5290021 З метою розширення уяви шукачів роботи про сучасні види зайнятості та сприяння реалізації державної політики соціального захисту населення 29 травня 2018 року у приміщенні Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, спільно з фахівцями Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катеринопільської РДА було проведено семінар на тему: «Запобігання торгівлі дітей та експлуатації дитячої праці».

Під час семінару фахівець з профорієнтації Катеринопільської районної філії Олександр Палубінський проінформував присутніх безробітних про поняття «дитяча праця», що таке дозволена та заборонена зайнятість дітей, причини її виникнення, вплив ранньої трудової діяльності на фізичний та психологічний розвиток дитини, його наслідки, сфери економіки де найчастіше може використовуватися дитяча праця, категорії дітей, які можуть потрапити в трудове рабство.

Фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб Сергій Григор’єв розповів присутнім про стан реалізації Державної програми патронатного виховання дітей у Черкаській області.

В ході семінару учасників ознайомлено з державними гарантіями, розміром оплати праці, вимогами до індивідуальних якостей та побутових умов, при яких бажаючі можуть стати патронатними вихователями, а також завданнями, які покладаються на таких громадян.

Демонстрація тематичного відео дозволила безробітним отримати детальну інформацію щодо процесу набуття громадянами статусу патронатних вихователів.

Надана інформація викликала доволі жваве обговорення серед учасників семінару та чимало супутніх питань, присутні отримали відповіді від фахівців.

Всього участь у семінарі взяли 25 осіб з числа безробітних.

Змінено Середа, 30 травня 2018, 09:14

Додати коментар

Захисний код
Оновити