Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 23 травня 2018, 09:05

ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» запрошує на роботу

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P5220030 22 травня  в приміщенні Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся Ярмарок вакансій на замовлення ТОВ "Катеринопільський елеватор" та ПрАТ "Миронівська птахофабрика".

Інформацію про актуальні вакансії та вимоги до претендентів на підприємствах в смт Катеринопіль та в м. Канів пошукачам роботи надавали заступник директора з персоналу Крижанівська В.В. та начальник відділу пошуку та підбору персоналу Турченяк Т.Ю. В заході прийняли участь не лише зареєстровані в службі зайнятості безробітні, а  й непрацюючі жителі району, які прочитали  і зацікавилися оголошенням у мережі Фейсбук.

Загалом ярмарок вакансій відвідали більше 30 осіб. Всі зацікавлені мали змогу тут же скласти резюме і подати його на розгляд.
Відтепер, за домовленістю з представниками роботодавця, в Катеринопільській районній філії Черкаського ОЦЗ щотижня будуть оновлюватися вакансії на підприємствах ТОВ "Катеринопільський елеватор" та ПрАТ "Миронівська птахофабрика" м. Канів. Крім того, всі бажаючі працювати на підприємствах Агроіндустріального холдингу МХП зможуть пройти співбесіду з роботодавцем по скайпу, не виходячи з приміщення служби зайнятості.

Змінено Середа, 23 травня 2018, 09:13

Додати коментар

Захисний код
Оновити