Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 23 травня 2018, 08:59

Семінар «Легальна зайнятість»

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P5220016 З метою розширення уявлення шукачів роботи про сучасні форми легальної зайнятості 22 травня 2018 року у приміщенні Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за участю директора центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Катеринопільської РДА – Ткаченко Інни Михайлівни було проведено семінар для безробітних «Легальна зайнятість».

Під час заходу провідний фахівець з профорієнтації О.Палубінський проінформував учасників про стан ринку праці в районі, актуальні потреби роботодавців,  а також про переваги легальної зайнятості, ознайомив з поширеними типами нелегальної зайнятості, видами трудових договорів.

Цікавим і корисним був виступ директора ЦСССДМ І.Ткаченко, яка розповіла про нову форму зайнятості, яка пропонується шукачам роботи – патронатне виховання дітей з неблагополучних сімей. Особливо зацікавила присутніх демонстрація відеоролику з детальним роз’ясненням суті та змісту роботи патронатного вихователя, можливості професійного навчання, соціальних гарантій, вимогами до бажаючих  стати патронатними вихователями, оплати праці тощо.

На завершення усі учасники отримали інформаційні буклети з інформацією про даний напрямок діяльності. Всього участь взяли 10 осіб з числа безробітних.

Змінено Середа, 23 травня 2018, 09:04

Додати коментар

Захисний код
Оновити