Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 17 травня 2018, 08:13

Власна активність - успішне майбутнє

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P515000815 травня 2018 року, в Кайтанівській філії Катеринопільського НВК  №2  відбувся профорієнтаційний урок для учнів 8 та 9 класу. Інформацію про те, як правильно обрати свою професію надав Палубінський Олександр – провідний фахівець з профорієнтації Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час заходу учні активно ділилися своїми вподобаннями, обговорювали професії, які їх цікавлять та дискутували на тему того, який професійний шлях хочуть обрати після закінчення школи. Особливо зацікавила дітей інформація про такі сучасні професії, як: «Інженер-електронік», «Електротехнік», «Агрокібернетик», «Оператор автоматизованої сільськогосподарської техніки» та інші.

З метою визначення професійної направленості, а також допомоги тим, хто ще не зробив вибір своєї майбутньої професії, підліткам було запропоновано пройти тестування, яке б допомогло їм дізнатися про свої професійні схильності. Після цього, кожен бажаючий зміг отримати інформацію щодо результатів експрес тестування.

На заході було розглянуто тріаду «Хочу. Можу. Треба», класифікації професій, а також проаналізовано основні правила та помилки у їх виборі. Школярі були ознайомлені з сучасним ринком праці Катеринопільського району та області, актуальними професіями нашого регіону.

В кінці зустрічі учням було запропоновано звертатись до Катеринопільської районної філії  Черкаського ОЦЗ, де вони зможуть отримати більше інформації та послуг, а також пройти тестування за допомогою програми «АРМ Профконсультант».

Змінено Четвер, 17 травня 2018, 08:16

Додати коментар

Захисний код
Оновити