Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 15 березня 2018, 10:00

Жінка на ринку праці

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P3050116 В рамках проведення акції «Роль жінки в суспільстві», приуроченої до Міжнародного жіночого дня 8 березня, фахівцями районного центру зайнятості за участю  директора Катеринопільського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ткаченко І.М. проведено семінар «Жінка на ринку праці».

Метою заходу було розширення уявлення безробітних жінок про підходящу роботу, у тому числі шляхом залучення до такого виду діяльності, як патронатний вихователь. Директор РЦСССДМ І.Ткаченко ознайомила присутніх з сучасними напрямками державної політики щодо залучення родин в якості патронатних вихователів до виховання дітей, що потребують  захисту, з державними гарантіями та соціальним супроводом, а також з можливостями сприяння створення дитячих будинків сімейного типу.  На завершення свого виступу Інна Михайлівна надала інформаційні листівки про те що необхідно зробити аби стати патронатними вихователями.

P3050114Провідний фахівець з профорієнтації О.Палубінський проінформував присутніх про основні проблеми працевлаштування жінок та актуальні вакансії на ринку праці. Виконання завдань, які були підготовлені фахівцями, дозволили розширити уяву жінок про свої сильні та слабкі сторони, та визначитися над чим потрібно працювати аби досягти успіху у трудовій діяльності.

Всього участь у семінарі взяли 15 безробітних.

Змінено Четвер, 15 березня 2018, 10:03

Додати коментар

Захисний код
Оновити