Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 15 березня 2018, 09:56

День відкритих дверей для учнівської молоді

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P305012505.03.2018 р. на базі Катеринопільського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді «День відкритих дверей».  Гостями районного центру зайнятості стали 20 дев’ятикласників  Єрківської загальноосвітньої школи разом з начальником відділу освіти та культури виконкому селищної ради Сагало І.П.

Метою проведення Дня відкритих дверей було ознайомлення старшокласників з діяльністю та послугами служби зайнятості,  а також з можливостями сприяння професійному самовизначенню молоді. В ході заходу учні ознайомилися з структурою центру зайнятості, функціонально-просторовим розміщенням інформаційних секторів та інформацією, яка може бути корисною при виборі майбутньої професії. Вони охоче відповідали на поставлені запитання та демонстрували обізнаність у вимогах популярних професій до людини. Також зацікавив наших гостей перегляд відеороликів про правила вибору професії.

Після знайомства з центром учнів було запрошено до зали для проведення профорієнтаційного тестування, під час якого вони з задоволенням виконували поставлені завдання та з великим інтересом дізнавалися про свої індивідуальні якості, властивості та професійну спрямованість.

На завершення школярам було рекомендовано скористатися популярними профорієнтаційними сайтами, які допоможуть зробити більш виважений вибір професійного майбутнього.

Змінено Четвер, 15 березня 2018, 09:59

Додати коментар

Захисний код
Оновити