Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 09 лютого 2018, 09:17

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У РОБОТОДАВЦЯ

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20180207_095826 07.02.2018 року Катеринопільським районним центром зайнятості  було організовано проведення для шукачів роботи  Дня відкритих дверей в Мокрокалигірському психоневрологічному інтернаті.  Всього в заході взяло участь 11 безробітних.

Директор Іван Миколайович Мартиненко повідомив запрошених безробітних про наявність вакансій електрогазозварника, техніка з експлуатації та ремонту устаткування, лікаря - терапевта та лікаря – стоматолога, а також детально ознайомив  із загальною структурою закладу, специфікою роботи, проінформував про вимоги до особистих якостей та кваліфікації працівників. В ході зустрічі шукачі роботи цікавилися умовами та графіком роботи, оплатою праці.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості  Волошенюк В.В. презентувала нові послуги служби зайнятості для роботодавців та безробітних, а також розповіла про постійне оновлення сервісних послуг. Осо бливо учасники зустрічі зацікавились можливістю підтвердження результатів неформального професійного навчання за робітничими професіями.

Змінено П'ятниця, 09 лютого 2018, 09:21

Додати коментар

Захисний код
Оновити