Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 29 січня 2018, 10:17

Нові підходи у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл, починаючи вже з 8-го класу і до закінчення школи.

Буде розпочато багатоетапна робота з анкетування учнів 8-х класів з метою визначення напрямків професійної діяльності, які цікавлять школярів та профорієнтаційних уроків. Наступним етапом комплексу заходів стане проведення професіографічних екскурсій на підприємства району за напрямками професійної діяльності з урахуванням анкетного опитування конкретних учнів.

У подальшому проведення психодіагностичного тестування з метою визначення сфери професійної діяльності даної категорії учнів, як під час групових так й під час індивідуальних консультацій.

Крім того, в ході профорієнтаційного супроводження впродовж всього періоду навчання до випуску зі школи учні матимуть можливість відвідувати акції «Випускник», брати участь у профорієнтаційних уроках, КВЕСТах та інших інтерактивних заходах відповідного спрямування.

Саме такий сучасний комплексний підхід, з урахуванням всіх мінливих тенденцій ринку праці до вибору професії дітьми, дасть не швидкий, але надійний і перспективний результат.

На індивідуальну консультацію до фахівця з профорієнтації можна записатися самостійно на сайті державної служби зайнятості – через рубрику «електронні послуги» обравши мету, дату, та годину візиту.

Змінено Понеділок, 29 січня 2018, 10:18

Додати коментар

Захисний код
Оновити