Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:25

Служба зайнятості – громадянам з обмеженими можливостями

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

Міжнародний День інвалідів06 грудня 2016 року спеціалістами Катеринопільського районного центру зайнятості в рамках відзначення Дня інвалідів було проведено тематичний семінар для осіб з інвалідністю, які звернулися до  служби у пошуках роботи.

Метою проведення даного семінару було ознайомлення з перспективами зайнятості осіб з інвалідністю, державними та громадськими  організаціями, що опікуються проблемами інвалідів їх соціальними послугами.

В ході семінару учасників було проінформовано про стан роботи з працевлаштування безробітних з числа інвалідів,  організації їх професійного навчання, можливості участі у тимчасових роботах та ознайомлено з  порядком обслуговування інвалідів, які звертаються  до центру зайнятості для формування рекомендацій на МСЕК. Наведені статистичні дані підтверджують, що інвалідність не є перешкодою для трудової діяльності.

Позитивні приклади працевлаштування громадян з інвалідністю зацікавили учасників та підвищили активність при обговоренні проблемних питань зайнятості осіб даної категорії.

Всього участь у семінарі взяли 9 осіб, які перебувають на обліку в ЦЗ.

Змінено П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:36

Додати коментар

Захисний код
Оновити