Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:20

Проведено засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня інвалідів

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

PC070060 07 грудня  2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та в рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості в приміщенні Катеринопільського районного  центру зайнятості проведено засідання  Круглого столу  на тему: «Шляхи конструктивної взаємодії між сторонами соціального діалогу щодо психологічної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю, учасників АТО, та учасників бойових дій». Участь у заході взяли начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тищенко СО., керівник територіального центру надання соціальних послуг Катеринопільського району  Жоломко А.А., заступник головного лікаря з питань експертизи центральної районної лікарні Войтенко А.Б., керівництво та фахівці РЦЗ.

Директор центру зайнятості Тетяна Кондратенко  зазначила, що реалізація прав людини у сфері праці та її соціального захисту є ознакою будь-якого демократичного суспільства, країни з соціально-орієнтованою економікою.  Реінтеграція та інтеграція цієї категорії громадян у суспільне життя багато в чому залежить від вирішення проблеми соціально-професійної реабілітації інвалідів, учасників АТО та учасників бойових дій їх працевлаштування та зайнятості.

Учасники «Круглого столу» відзначили актуальність обговорених питань та узгодили напрямки спільної діяльності. Незмінною залишається головна мета  – робити все можливе для забезпечення соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями, всіляко сприяти, щоб особи даної категорії могли знайти собі роботу, яка відповідає їх здібностям, нахилам та фізичним можливостям.

Змінено П'ятниця, 08 грудня 2017, 15:24

Додати коментар

Захисний код
Оновити