Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 08 листопада 2017, 12:23

Хліб всьому голова

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P8290003

«Хліб всьому голова». Саме під таким гаслом нещодавно відбувся День відкритих дверей на виробництві приватного підприємця Кріпаченко Т.А. До приватної пекарні в Катеринополі завітали  директор районного центру зайнятості Тетяна Кондратенко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг РЦЗ Волошенюк Вікторія  та 7 безробітних. Зустріч була проведена з метою презентації роботодавця та професії пекаря, підняття його іміджу, сприяння укомплектуванню вакансій.

Хазяйка привітно зустріла гостей, а запах духмяного хліба був настільки приємний і п`янкий, здавалось, що всі повернулися в дитинство.

Цікавою та змістовною була розповідь Таміли Андріївни. Вона почала свій бізнес у 2011 році, коли попала під скорочення в зв’язку з ліквідацією сільгосппідприємства, на якому працювала. Вирішила реалізувати мрію дитинства – своя власна пекарня. Як говорить про себе Таміла: «Я – бухгалтер за освітою, працювала і бухгалтером, і інспектором з кадрів, і пекарем працювати приходилося. Мої знання та досвід мені стають при нагоді все життя. Мого здорового глузду і практицизму хватає для того, щоб  обходити гострі кути бізнесу. В поточному році не побоялася, стала учасницею конкурсу мікрогрантів "Село: кроки до розвитку", який проводив ПАТ «Миронівський хлібопродукт», а реалізовує на Черкащині ТОВ «НВФ «Урожай».  Представлений мною  бізнес-план зацікавив організаторів і я стала одним із переможців. Завдяки отриманому гранту мала змогу докупити ще одну піч та тістомісильну машину. Збільшення виробництва якісної продукції заставляє вже думати про створення нових робочих місць».

Грант

Усіма таємницями випікання хлібобулочних виробів з присутніми поділилася Таміла Андріївна:  розповіла про технологічний процес, умови праці та вимоги до професії пекаря. «У пекарській справі є своя душа та розкривається вона не кожному. Тонкощі цього ремесла є справжнім мистецтвом, адже пекар має бути майстром своєї справи: знати технологію замішування, вистоювання, вироблення та приготування різних видів тіста, орієнтуватися у відповідних температурних режимах, вміти робити висновок про доброякісність сировини, мати добрий зір, розпізнання форм, кольору, запаху тощо», - зазначила майстер.

Найважче у бізнесі на сьогодні - це вижити в умовах жорсткої конкуренції. Але професіоналізм і душевне тепло Таміли Кріпаченко надають сил і наснаги. Це найкраще доводить те, що боротьба за покупця через підвищення якості продукції – є правильною стратегією розвитку соціально відповідального бізнесу.

Тому центр зайнятості приділяє особливу увагу тим підприємствам і підприємцям, які мають на меті не тільки отримання прибутків і досягають фінансової стабільності, а й створюють нові робочі місця з гідними умовами праці, достойною заробітною платою та соціальними гарантіями. Ми завжди готові допомогти в укомплектуванні кадрами та надати фінансову допомогу на створення нових робочих місць.

Змінено Середа, 08 листопада 2017, 12:30

Додати коментар

Захисний код
Оновити