Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 08 листопада 2017, 12:17

День відкритих дверей у роботодавця – шанс на працевлаштування

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

PA050048 Не лише жителі районного центру, а і гості селища знають і з задоволенням відвідують магазини та кафе приватного підприємця Скалозуба І.В., що знаходяться в середмісті Катеринополя.

Нещодавно за погодженням з роботодавцем Катеринопільський районний центр зайнятості організував День відкритих дверей        у підприємця. На захід було запрошено  11 безробітних осіб, які перебувають на обліку в РЦЗ та шукають роботу продавцем та кухарем, бо саме такі вакансії подав ПП Скалозуб І.В. до служби зайнятості. Під час проведення заходу безробітні безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь перелік послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей було домовлено про працевлаштування 2 безробітних за умови підвищення кваліфікації шляхом стажування на робочому місці.PA050056

Змінено Середа, 08 листопада 2017, 12:31

Додати коментар

Захисний код
Оновити