Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 09 жовтня 2017, 14:51

Марафон професій

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_9698 04.10.2017 р. в рамках проведення акції «Випускник - 2018» Катеринопільським та Звенигородським районними центрами зайнятості було організовано проведення профорієнтаційного масового заходу для учнівської молоді «Марафон професій».

Метою було ознайомити старшокласників зі змістом професій, які  користуються попитом на ринку праці районів та області, тим самим сприяти їх професійному самовизначенню.

В програмі «Марафону професій» були і різноманітні профорієнтаційні конкурси, і майстер-класи від викладачів та студентів запрошених професійно-технічних закладів регіону, а також психодіагностичне тестування  та отримання консультацій з питань вибору професій від фахівців районних центрів зайнятості. Для участі в профорієнтаційних конкурсах були сформовані три команди. За результатами перемогу здобула команда «Мафія» м. Звенигродка, друге місце отримала команда  «Пантера» смт. Єрки, а третє - команда «Бедрик» смт. Лисянка. Всі учасники були нагороджені подарунками від служби зайнятості.

Всього у заході взяли участь 425 учнів шкіл Катеринопільського, Лисянського та Звенигородського районів.

IMG_9664

Змінено Понеділок, 09 жовтня 2017, 15:01

Додати коментар

Захисний код
Оновити