Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Понеділок, 09 жовтня 2017, 14:42

Зустрічі фахівців Катеринопільського районного центру зайнятості з жителями об'єднаних територіальних громад

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P8300017 Створення дистанційних пунктів консультування громадян на територіях об'єднаних територіальних громад - це намагання спростити комунікацію між шукачами роботи та центром зайнятості.

Це - нова форма роботи з громадами, яка тільки набирає обертів.

Завдання фахівців центру зайнятості - донести до жителів громад інформацію про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, створення відеорезюме тих, хто шукає роботу та розміщення його на порталі Державної служби зайнятості, відеоспівбесіда з роботодавцями, що дозволяє співпрацювати з роботодавцем на відстані.

Серед запитань, які часто задають жителі громад, найпоширенішими є: порядок реєстрації громадян у центрі зайнятості, розмір допомоги по безробіттю, актуальні вакансії, які можуть бути запропоновані, професійне навчання роботи тощо.

Зустрічі фахівців районного центру зайнятості з жителями громад проходять регулярно згідно графіка, узгодженого з головами об'єднаних територіальних громад (ОТГ).

За період липень - вересень 2017 року фахівці Катеринопільського РЦЗ провели 14 зустрічей, які відвідали 53  особи.

З жовтня п.р. прийом та консультування громадян фахівцями районного центру зайнятості буде також проводитись за місцем фактичного проживання в населених пунктах, які входять до складу ОТГ. Оновлені графіки прийому будуть оприлюднені в засобах масової інформації.P8300021

Змінено Понеділок, 09 жовтня 2017, 14:50

Додати коментар

Захисний код
Оновити