Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 12 вересня 2017, 15:26

На допомогу випускникам

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P9080012 З метою розширення уявлення про можливості служби зайнятості щодо сприяння професійному самовизначенню  учнівської молоді, спеціалістами Катеринопільського районного центру зайнятості 08.09.2017 проведено профінформаційний масовий захід «День відкритих дверей центру зайнятості».

В ході проведення заходу учнів було ознайомлено з послугами служби зайнятості, інформаційним насиченням куточків, відео роликами про професії, описами професій та паспортами навчальних закладів. Окрім цього було наголошено про необхідність власної активності у процесі професійного самовизначення учнів як основи професійного успіху. Особливу увагу молоді звернено на роль робітничих професій у забезпеченні розвитку економіки району.

Під час проведення заходу учням були презентовані Інтернет – сайти, які допоможуть їм самостійно отримати інформацію про свої індивідуально-психологічні якості, темперамент, які вимагаються тими чи іншими професіями,  зокрема, Magellano Університет, безкоштовний профорієнтаційний портал «Моя кар’єра», «Профорієнтатор».

Під час заходу учні отримали нагоду пройти психодіагностичне тестування та отримати інформацію про свою  професійну спрямованість та дослідження деяких індивідуальних рис характеру.

Також учні отримали запрошення відвідати районний центр зайнятості для отримання додаткової професійної інформації та проходження індивідуального тестування.

Всього участь у заході взяли 26 учнів 11 класу Катеринопільської ЗОШ №1.P9080005

Змінено Вівторок, 12 вересня 2017, 15:32

Додати коментар

Захисний код
Оновити