Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 17 серпня 2017, 14:02

Працювати легально – дбати про майбутнє

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P8150101 15 серпня фахівцями Катеринопільського районного центру зайнятості було проведено інформаційний семінар «Легальна зайнятість», в якому взяли участь 18 безробітних. Метою заходу було розкриття переваг легального працевлаштування, застереження учасників семінару від шахрайства при працевлаштуванні. До участі в проведенні семінару було запрошено представника Звенигородського УПФУ.

Під час семінару присутнім була надана інформація щодо наслідків тіньової зайнятості. Кожен громадянин, який влаштовується на роботу, повинен пам'ятати, що отримання заробітної плати «в конверті» сьогодні позбавляє його в майбутньому соціального захисту у разі безробіття, тимчасової втрати працездатності, нещасного випадку на виробництві, захисту від незаконного звільнення, права на відпустки. Для забезпечення свого майбутнього найманий працівник повинен вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин шляхом укладення трудового договору.

Головний спеціаліст Катеринопільського відділення Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Триліс В.С. проінформував безробітних про вплив нелегальної праці на ведення обліку загального трудового і страхового стажу, порядком розрахунку пенсії, а також надав інформацію про діючий портал електронних послуг Пенсійного фонду.

Наприкінці семінару провідний фахівець центру зайнятості Палубінський О.П. наголосив, що легальна зайнятість – це, насамперед, захист соціальних та трудових прав і гарантій громадян. Якщо людина дбає про своє майбутнє, майбутнє держави, а відтак – майбутнє своїх дітей та онуків, то вона повинна свідомо та відповідально ставитися до свого легального працевлаштування.

Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

На завершення семінару учасники отримали інформаційні буклети з роз’ясненням правил користування порталом електронних послуг та пам’ятки про наслідки нелегальної зайнятості. Всього участь у семінарі взяли 18 осіб.P8150105

Змінено Четвер, 17 серпня 2017, 14:17

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Адміністративні послуги