Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 30 вересня 2016, 16:19

На засіданні круглого столу обговорили питання сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, в тому числі учасників АТО

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P9280017 28 вересня в приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Ефективне сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю, в т.ч. учасників АТО». В заході прийняли участь директор РЦЗ Кондратенко Т.І., начальник управління соціального захисту населення Катеринопільської РДА Тищенко С.О. та головний спеціаліст Грабовська О.А., заступник головного лікаря, голова ЛКК центральної районної лікарні Войтенко А.Б., директор територіального центру надання соціальних послуг Жоломко А.А., директор психологічного центру відділу освіти, молоді та спорту Палатій І.А. та заступник голови ГО учасників АТО Катеринопільського району Жоломко Б.Г.

Під час заходу учасники обговорили проблеми, що найчастіше виникають у роботі з демобілізованими воїнами АТО. Найперше – це психологічні проблеми, труднощі, пов’язані зі здоров’ям, а також відсутність робочих місць, які відповідають потребам безробітних. Також під час засідання круглого столу запропоновано різні напрями співпраці соціальних партнерів у питанні забезпечення зайнятості людей з інвалідністю.

Змінено Понеділок, 03 жовтня 2016, 10:21

Додати коментар

Захисний код
Оновити