Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 02 вересня 2016, 09:39

Служба зайнятості відкрита до співпраці

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

P8230158 У рамках проведення інформаційного заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного», ініційованого Державною службою зайнятості (Центральним апаратом), Катеринопільським районним центром зайнятості було заплановано ряд зустрічей з найбільшими та найуспішнішими роботодавцями району.

23 серпня директор РЦЗ Т. Кондратенко та заступник начальника відділу надання соціальних послуг В.Михайленко відвідали ФГ "АгроВікторія Катеринопіль". Під час зустрічі щиро привітали керівника Олександра Коваленка з присвоєнням йому почесного звання «Заслужений працівник сільського господарства».

"АгроВікторія Катеринопіль"  займається агровиробництвом (обробляє близько 1200 га землі, вирощуючи кукурудзу, сою, озиму пшеницю, овес) та тваринництвом. В господарстві є понад 400 голів ВРХ, вівці, свині, кури, гуси, качки і навіть індики.

Свого часу фермер О.Коваленко вложив потужні інвестиції у сучасний молокопровід та холодильну установку, що дозволяє господарству продавати молоко за більш високими цінами, а відповідно і платити гідну заробітну плату працівникам. Наприклад, у доярок підприємства середня заробітна плата становить понад 4,0 тисячі гривень. Завдяки тваринництву підприємство забезпечує постійними робочими місцями більше 40 працівників.

З початку діяльності в районі господарство тісно співпрацює з центром зайнятості у напрямку підбору персоналу, професійного навчання, організації тимчасових робіт тощо. Практично щоденно відбувається спілкування з фахівцями підприємства щодо оперативного вирішення тих чи інших питань. Про результат такої співпраці говорять цифри: з початку року ФГ «АгроВікторія Катеринопіль» подано до районного центру зайнятості 12 вакансій, всі вони укомплектовані, в тимчасових роботах на підприємстві взяли участь одинадцять безробітних.

На зустрічі були обговорені питання перспективної роботи підприємства та шляхи взаємодії роботодавця зі службою зайнятості. Тетяна Кондратенко наголосила: «на сьогоднішній день клієнт служби зайнятості № 1 це є роботодавець». Розповіла про широкий спектр послуг, які надає служба зайнятості для роботодавця, зокрема про стажування на робочому місці та навчання новим професіям в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, тощо.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Віталій Михайленко ознайомив зі змінами до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення», який набуває чинності 30 серпня 2016 року. Також розповів про можливість проходження неформального навчання – як один із шансів шукачам роботи підтвердити професійний рівень, а для роботодавця – отримати кваліфікованого працівника.

На завершення зустрічі були підведені підсумки та заплановані шляхи подальшої співпраці служби зайнятості з роботодавцем.P8230160

Додати коментар

Захисний код
Оновити