Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Вівторок, 16 серпня 2016, 11:24

Інформує Служба Зайнятості України

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

info-icon Закон України "Про внесення зміи до статті 14 ЗУ "Про зайнятість населення", прийнятий Верховною Радою України 7 липня 2016 року, спрямований на поліпшення соціального захисту учасників антитерористичної операції, 30 липня 2016 року було опубліковано в газеті Голос України.

Зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» розширюють перелік категорій громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та включають в нього учасників бойових дій, зазначених у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Зокрема, осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення.

Зміни стосуються лише осіб, які зареєстровані в державній службі зайнятості та перебувають на обліку як безробітні.

Реалізація положень Закону сприятиме працевлаштуванню учасників антитерористичної операції, оскільки відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавцю, який працевлаштує на нове робоче місце, за направленням Державної служби зайнятості, зазначених осіб, строком не менше ніж на два роки, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Закон набирає чинності через місяць з дня його опублікування (30.08.2016).

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звернутись до спеціалістів Катеринопільського районного центру зайнятості за адресою смт. Катеринопіль, вул. Соборна 55а., або за телефонами (04742) 30103, 30104.

 

Заступник начальника

відділу надання соціальних послуг

районного центру зайнятості

В. Михайленко

Додати коментар

Захисний код
Оновити