Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 12 червня 2020, 09:25

Вебінар із загальних питань зайнятості

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20200529_104731В умовах карантину Катеринопільська районна філія Черкаського ОЦЗ змінює підходи щодо організації надання послуг безробітним та переводить спілкування в он-лайн режим.

Проведення вебінарів дає змогу забезпечити живий двосторонній зв'язок між фахівцями служби зайнятості та безробітними, оперативно надавати роз’яснення на всі питання, що виникають в процесі спілкування.

Нещодавно провідним фахівцем з профорієнтації Олександром Палубінським було проведено IMG_20200529_112104інформаційний вебінар, завдяки якому 6 слухачів ознайомилися з обов’язками та правами безробітних під час перебування на обліку, дізналися про особливості роботи районної філії під час карантину, а також отримали інформацію стосовно послуг, що надає служба зайнятості.

Олександр Палубінський надав інформацію стосовно роботи - сайту Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua/; Освітнього порталу ДСЗ https://skills.dcz.gov.ua/, а також про можливості дистанційного тестування завдяки платформі «Моя професія: консультаційна мережа».

Як бачимо, дистанційне спілкування під час карантину – це не тільки безпечно, але й зручно. Бережіть себе та будьте здорові!

#Катеринопіль #районна_філія #зайнятість #вебінар #навчання

 

Т. Кондратенко,

директор Катеринопільської районної філії

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити