Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 28 лютого 2020, 09:25

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Автор  Внутрішня політика
Оцінити
(0 голоси)

IMG_20200224_090255В рамках співпраці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості з Катеринопільським районним військовим комісаріатом та з метою підтримки мобілізації та патріотичних настроїв населення  24 лютого відбувся «Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України» для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

Розпочав захід провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський, який ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці району та актуальними вакансіями. «На сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання зайнятості безробітних з достойним рівнем оплати праці та дати можливість реалізувати професійні навики», - зазначив він у своїй промові.IMG_20200224_090406

Представник Катеринопільського районного військового комісаріату Жоломко Борис Григорович докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців за контрактом.

Захід відвідали 20 осіб, кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватися з представником  військомату  та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення і отримати відповіді на всі запитання.

Т.Кондратенко, директор Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ

Змінено П'ятниця, 28 лютого 2020, 09:33

Додати коментар

Захисний код
Оновити