Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Соціальний захист та зайнятість населення
Соціальний захист та зайнятість населення

Соціальний захист та зайнятість населення (300)

Четвер, 15 березня 2018, 10:00

Жінка на ринку праці

Автор Внутрішня політика

P3050116 В рамках проведення акції «Роль жінки в суспільстві», приуроченої до Міжнародного жіночого дня 8 березня, фахівцями районного центру зайнятості за участю  директора Катеринопільського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ткаченко І.М. проведено семінар «Жінка на ринку праці».

Метою заходу було розширення уявлення безробітних жінок про підходящу роботу, у тому числі шляхом залучення до такого виду діяльності, як патронатний вихователь. Директор РЦСССДМ І.Ткаченко ознайомила присутніх з сучасними напрямками державної політики щодо залучення родин в якості патронатних вихователів до виховання дітей, що потребують  захисту, з державними гарантіями та соціальним супроводом, а також з можливостями сприяння створення дитячих будинків сімейного типу.  На завершення свого виступу Інна Михайлівна надала інформаційні листівки про те що необхідно зробити аби стати патронатними вихователями.

P3050114Провідний фахівець з профорієнтації О.Палубінський проінформував присутніх про основні проблеми працевлаштування жінок та актуальні вакансії на ринку праці. Виконання завдань, які були підготовлені фахівцями, дозволили розширити уяву жінок про свої сильні та слабкі сторони, та визначитися над чим потрібно працювати аби досягти успіху у трудовій діяльності.

Всього участь у семінарі взяли 15 безробітних.

P305012505.03.2018 р. на базі Катеринопільського районного центру зайнятості було проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді «День відкритих дверей».  Гостями районного центру зайнятості стали 20 дев’ятикласників  Єрківської загальноосвітньої школи разом з начальником відділу освіти та культури виконкому селищної ради Сагало І.П.

Метою проведення Дня відкритих дверей було ознайомлення старшокласників з діяльністю та послугами служби зайнятості,  а також з можливостями сприяння професійному самовизначенню молоді. В ході заходу учні ознайомилися з структурою центру зайнятості, функціонально-просторовим розміщенням інформаційних секторів та інформацією, яка може бути корисною при виборі майбутньої професії. Вони охоче відповідали на поставлені запитання та демонстрували обізнаність у вимогах популярних професій до людини. Також зацікавив наших гостей перегляд відеороликів про правила вибору професії.

Після знайомства з центром учнів було запрошено до зали для проведення профорієнтаційного тестування, під час якого вони з задоволенням виконували поставлені завдання та з великим інтересом дізнавалися про свої індивідуальні якості, властивості та професійну спрямованість.

На завершення школярам було рекомендовано скористатися популярними профорієнтаційними сайтами, які допоможуть зробити більш виважений вибір професійного майбутнього.

З метою інформування та сприяння зайнятості населення населення 26.02.2018 р. фахівцями Катеринопільського районного центру зайнятості спільно з Катеринопільським районним військовим комісаріатом проведено семінар для безробітних з орієнтації на службу за контрактом в Збройних Силах України.

Участь у заході взяв військовий комісар – майор Дріжчаний Д.В., який ознайомив по шукачів роботи зі станом комплектування військових частин громадянами з числа жителів району та з вакантними посадами військових частин Черкаської області. У своєму виступі він акцентував увагу присутніх на сучасних стандартах речового забезпечення війсьвослужбовця  контрактної служби, строках та умовах контракту для різних категорій населення.

Всього участь в семінарі взяли 38 осіб з числа безробітних.

Доводимо до вашого відому, що у 2018 році Україна вдруге візьме участь в Іграх Нескорених. П'ятнадцять учасників нашої збірної змагатимуться у Сіднеї.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов'язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Просимо розповсюдити інформацію серед учасників АТО.

Додаємо посилання для реєстрації учасників: https://invictusgames.in.ua/promo/invictus-games-2018.

IMG_20180214_094601 14 лютого 2018 року в приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості відбувся круглий стілIMG_20180214_091124 на тему ”Роль соціального партнерства у вирішенні проблем зайнятості населення району” за участю представників  територіальних громад району, сільських та селищних рад. Також участь у заході прийняли голова районної ради Верета В.І. та начальник Катеринопільського відділу обслуговування громадян Головного управління ПФУ в Черкаській області Левчук О.М.

Директор районного центру зайнятості Тетяна Кондратенко  висловила вдячність виконавчим комітетам сільських рад та об’єднаним територіальним громадам за багаторічну співпрацю з центром зайнятості, поінформувала присутніх про результати діяльності за 2017 рік і пріоритети та  інноваційні підходи у роботі служби зайнятості.

Представник Пенсійного фонду Оксана Левчук надала роз’яснення щодо вимог до оформлення довідок громадянам про заробітну плату та страховий стаж, а також зосередила увагу присутніх на питанні легалізації трудових відносин в колективах та територіальних громадах.

Вікторія Волошенюк, заступник начальника відділу надання соціальних послуг РЦЗ, детально ознайомила учасників  з Порядком організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, розкрила практичні сторони даного питання та наголосила на доцільності розширення видів громадських робіт соціальної спрямованості, збільшення розміру  коштів і переліку роботодавців для їх організації. спільних дій щодо організації проведення та фінансування  громадських робіт у 2018 році.

Розмова за круглим столом була відвертою, емоційною та конструктивною. Питання, які розглядалися під час засідання круглого столу, були актуальними для сільських громад, тому учасники активно обговорювали шляхи вирішення нагальних проблем.

^2380AF6F042FA8DF9B4AAEC2F887DB55B010FBA5F052509D45^pimgpsh_thumbnail_win_distr З метою формування відповідального ставлення безробітних до власного професійного майбутнього як основи соціальної захищеності працівників 12.02.2019 фахівцями Катеринопільського районного центру зайнятості та Катеринопільського відділу обслуговування населення Головного управління Пенсійного фонду у Черкаській області проведено інформаційний семінар «Легальна зайнятість».

Під час заходу учасники отримали інформацію про види нелегальної зайнятості та її наслідки як для працівника, так і для суспільства в цілому, види трудових договорів та їх особливості.

Провідний спеціаліст Катеринопільського відділу Головного управління Пенсійного фонду у Черкаській області Шевчук А.В. проінформувала присутніх про сучасні сервіси Пенсійного фонду, які дозволяють працівникам контролювати облік страхового стажу. Також повідомила про сучасні форми порушення з боку роботодавців норм трудового законодавства. Під час семінару учасники цікавилися порядком обліку трудового і страхового стажу, порядком «купівлі» стажу та інше. На ці та інші питання кожен отримав кваліфіковане роз’яснення від фахівця.

Всього участь у семінарі взяли 18 осіб з числа безробітних.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 1 з 22