Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 07 липня 2017, 13:33

Про підсумки роботи райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян за I півріччя 2017 року

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян“, Указу Президента України від 07.02.2008 №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"  райдержадміністрацією проводилася робота щодо організації прийому громадян та розгляду заяв, пропозицій і скарг .

Протягом І півріччя 2017 року до райдержадміністрації надійшло 91 письмове звернення громадян (в тому числі 4 на "гарячу лінію" до керівництва райдержадміністрації та 51 з Черкаського обласного контактного центру),  керівництвом райдержадміністрації прийнято на особистому прийомі 7 відвідувачів ( в тому числі 4 на виїзних прийомах).

За аналогічний період 2016 року до райдержадміністрації надійшло 173 письмових звернень громадян ( в тому числі 5 на "гарячу лінію" до керівництва райдержадміністрації та 130 з Черкаського обласного контактного центру),  керівництвом райдержадміністрації прийнято на особистому прийомі 11 відвідувачів ( в тому числі 3 на виїзних прийомах).

В райдержадміністрацію протягом 6 місяців 2017 року надійшло 4  колективні звернення:

- від жителів смт Катеринопіль щодо обмеження руху великовагового транспорту, дій представників Української автокефальної церкви, орендних відносин між власниками земельних часток (паїв) і орендарем;

- жителів м.Шпола  щодо неналежного поводження спеціаліста головного управління Держгеокадастру в Черкаській області. У встановлений законодавством термін заявникам надані детальні роз’яснення.

За аналогічний період 2016 року до райдержадміністрації надійшло 6 колективних звернень.

На розгляд до райдержадміністрації з органів влади вищого рівня, редакції газет та інших організацій надійшло 9 звернень. Усі звернення розглянуті, залежно від змісту надіслані для розгляду і вирішення по суті до управлінь,  відділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищних, сільських рад.

За І півріччя 2017 року громадяни у зверненнях порушили 105 питань (в тому числі: 16 - аграрної політики і земельних відносин, 2 - транспорту та зв’язку, 38 - соціального захисту, 9 - праці і заробітної плати, 5 – охорони здоров’я, 8 – комунального господарства, 2 – екології та природних ресурсів , 4 – забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, 1 – діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин, 1 – діяльності центральних органів виконавчої влади, 1 – діяльності місцевих органів виконавчої влади, 7 – діяльності органів місцевого самоврядування, 1 – державного будівництва, адміністративно-територіального устрою, 10 – з інших питань.

За аналогічний період 2016 року громадяни у зверненнях порушили 181 питання (в тому числі: 16 - аграрної політики і земельних відносин, 5 - транспорту та зв’язку, 1 – фінансової, податкової, митної політики, 104 - соціального захисту,  7 – охорони здоров’я, 4 – комунального господарства, 1 – житлової політики, 6 – екології та природних ресурсів, 4 – забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, 1 - сім'ї, дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури і спорту, 4 – освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності,  3 – діяльності місцевих органів виконавчої влади, 10 – діяльності органів місцевого самоврядування, 15 – з інших питань.

Керівництвом райдержадміністрації постійно з'ясовуються причини, що породжують повторні та колективні звернення громадян.

Найбільша кількість звернень надійшла від жителів смт Катеринопіль, Єрківської та Мокрокалигірської об’єднаних територіальних громад.

Районною державною адміністрацією ветеранам війни та праці, інвалідам, іншим непрацездатним, особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям та іншим громадянам,  які потребують соціального  захисту та підтримки надавались передбачені законодавством пільги: забезпечувалися засобами пересування та реабілітації, санаторно-курортними путівками, паливом, призначались субсидії та різні види соціальних допомог. 29 громадянам було надано матеріальну допомогу за рахунок коштів районного бюджету на суму  20,400 тис. грн.

Протягом 6 місяців 2017 року проведено 6  засідань постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, на яких розглядалися питання про сприяння в отриманні земельної ділянки до 2 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту, про стихійне сміттєзвалище, щодо орендних відносин між власниками земельних часток (паїв) та орендарем, щодо неналежного електропостачання будинку, яке спричинило вивід з ладу побутової техніки та про стан розслідування правоохоронними органами нанесення тілесних ушкоджень, щодо знищення та псування зеленої території – яру.

У райдержадміністрації працює приймальня громадян для здійснення безперешкодного і регулярного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації. В якій використовуються такі форми роботи: прийом громадян, прямий телефонний зв'язок.

Згідно з планами роботи районної державної адміністрації та юридичного відділу апарату райдержадміністрації проводились перевірки та надавалась практична допомога органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань роботи із зверненнями громадян.

Проведено 6 днів контролю з перевірки стану виконання доручень райдержадміністрації за результатами розгляду звернень громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації.

У  лютому  2017 року на колегії райдержадміністрації розглянуто питання "Про  роботу органів  виконавчої влади та  місцевого самоврядування  району щодо забезпечення  реалізації  громадянами  конституційного  права на звернення  за 2016 рік ".

За наслідками розгляду прийнято рішення колегії (пр. від 08.02.2017 №1).

Питання щодо роботи із зверненнями громадян розглядалися на апаратних нарадах у  райдержадміністрації. Про стан даної роботи   прозвітували: начальник управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, начальник відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, завідувач сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації, директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Протягом шести місяців юридичним відділом апарату райдержадміністрації вивчено роботу із зверненнями громадян в управлінні агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, у службі у справах дітей райдержадміністрації, у фінансовому управлінні райдержадміністрації,     у відділі освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації, у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, у секторі з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, у секторі з питань державної реєстрації райдержадміністрації у відділі культури райдержадміністрації, у архівному секторі райдержадміністрації, в управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації, у секторі надання адміністративних послуг райдержадміністрації, у виконавчих комітеттах Ступичненської та Бродецької сільських рад.

У районі проводиться роз'яснювальна робота через засоби масової інформації щодо організації роботи зі зверненнями громадян. Протягом січня-червня 2017 року в 24 номерах газети "Катеринопільський вісник" опубліковані статті щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих прийомів громадян посадовими особами цих органів, роз'яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення району з питань,  що порушуються у зверненнях громадян, керівництвом райдержадміністрації, начальниками, спеціалістами управлінь, відділів  райдержадміністрації  та  керівниками  установ, організацій району проводився особистий прийом громадян за місцем проживання населення відповідно до затверджених графіків.

В райдержадміністрації і в подальшому проводиться робота для своєчасного і ефективного вирішення питань порушених у зверненнях громадян.

Змінено П'ятниця, 07 липня 2017, 13:41