Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Середа, 04 січня 2017, 16:17

Про підсумки роботи райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян за 2016 рік

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян“, Указу Президента України від 07.02.2008 №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"  райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводилася робота  щодо організації прийому громадян та розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Протягом 2016 року  до райдержадміністрації надійшло 64 письмових звернень громадян,  до органів місцевого самоврядування 431, прийнято на особистому прийомі відвідувачів керівництвом райдержадміністрації - 43 та посадовими особами органів місцевого самоврядування 799.

На розгляд до райдержадміністрації з органів влади вищого рівня, редакції газет та інших організацій надійшло 33 звернення. Усі звернення розглянуті, залежно від змісту надіслані для розгляду і вирішення по суті до управлінь,  відділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищних, сільських рад.

Найактуальнішими питаннями, з яких зверталися громадяни є питання аграрної політики, соціального захисту, охорони здоров’я.

Керівництвом райдержадміністрації постійно з'ясовуються причини, що породжують повторні та колективні звернення громадян.

Найбільша кількість звернень надійшла від жителів смт Катеринопіль, Єрківської та Мокрокалигірської об’єднаних територіальних громад.

Районною державною адміністрацією ветеранам війни та праці, інвалідам, іншим непрацездатним, особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям та іншим громадянам,  які потребують соціального  захисту та підтримки надавались передбачені законодавством пільги: забезпечувалися засобами пересування та реабілітації, санаторно-курортними путівками, паливом, призначались субсидії та різні види соціальних допомог. 58 громадянам було надано матеріальну допомогу за рахунок коштів районного бюджету, на суму  38 тисяч 300 грн.

Протягом 2016 року проведено 12  засідань постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, на яких розглядалися питання про сприяння у призначенні субсидії, пільговому  забезпеченні ліками, скрутне матеріальне становище, про недобудовану будівлю школи, вирішенні питання щодо перенесення електроопори, отримання земельної ділянки до 2 га, для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту та інші.

У райдержадміністрації працює приймальня громадян для здійснення безперешкодного і регулярного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації. В якій використовуються такі форми роботи: прийом громадян, прямий телефонний зв'язок.

Згідно з планами роботи районної державної адміністрації та юридичного відділу апарату проводились перевірки та надавалась практична допомога органам місцевого самоврядування, структурним підрозділам районної державної адміністрації щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань роботи із зверненнями громадян.

Проведено 12 днів контролю з перевірки стану виконання доручень райдержадміністрації за результатами розгляду звернень громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації.

Питання щодо роботи із зверненнями громадян розглядалися на апаратних нарадах у  райдержадміністрації. Про стан даної роботи   прозвітували: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, начальник фінансового управління райдержадміністрації, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації; директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді; завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації; директор районного центру зайнятості; начальник  відділу обслуговування громадян Звенигородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області; начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, начальник відділу культури райдержадміністрації; завідувач сектору надання адміністративних послуг   райдержадміністрації;  завідувач  архівного сектору райдержадміністрації; начальник відділу Держгеокадастру в районі; головний лікар центральної районної лікарні, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Протягом 2016 року юридичним відділом апарату райдержадміністрації вивчено роботу із зверненнями громадян в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, у службі у справах дітей райдержадміністрації, у фінансовому управлінні райдержадміністрації, у відділі економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, у секторі з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, у секторі культури райдержадміністрації,  в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, у архівному секторі райдержадміністрації, у секторі надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

У районі проводиться роз'яснювальна робота через засоби масової інформації щодо організації роботи зі зверненнями громадян. Протягом 2016 року в 39 номерах газети "Катеринопільський вісник" опубліковані статті щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих прийомів громадян посадовими особами цих органів, роз'яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року № 898 "Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи "Урядовий контактний центр", райдержадміністрацією за 2016 рік забезпечено оперативне реагування на 261 звернення громадян, які надійшли через Черкаський обласний контактний центр, що на 127 більше проти відповідного періоду минулого року. Діловодство за зверненнями громадян, які надійшли на урядову "гарячу лінію", ведеться адміністратором сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення району з питань, що порушуються у зверненнях громадян, керівництвом райдержадміністрації, начальниками, спеціалістами управлінь, відділів  райдержадміністрації  та  керівниками  установ, організацій району проводився особистий прийом громадян за місцем проживання населення відповідно до затверджених графіків.

В райдержадміністрації і в подальшому проводиться робота для своєчасного і ефективного вирішення питань порушених у зверненнях громадян.

Змінено Середа, 04 січня 2017, 16:21