Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Четвер, 04 грудня 2014, 09:20

Про підсумки роботи райдержадміністрації щодо розгляду звернень громадян упродовж 9 місяців 2014 року

Відповідно до Закону України “ Про звернення громадян “, Указу Президента України від 07.02.2008 №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування"  райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування району проводилася робота  щодо організації прийому громадян та розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Протягом 9 місяців 2014 року  до райдержадміністрації надійшло 50 письмових звернень громадян,  прийнято на особистому прийомі відвідувачів керівництвом райдержадміністрації - 61.

На розгляд до райдержадміністрації з органів влади вищого рівня, редакції газет та інших організацій надійшло 20 звернень. Усі звернення розглянуті, залежно від змісту надіслані для розгляду і вирішення по суті до управлінь,  відділів райдержадміністрації, виконавчих комітетів селищних, сільських рад.

Найактуальнішими питаннями, з яких зверталися громадяни є питання  аграрної політики, комунального господарства, транспорту і зв'язку, соціального захисту, праці та заробітної плати.

Керівництвом райдержадміністрації постійно з'ясовуються причини, що породжують повторні та колективні звернення громадян.

Найбільша кількість звернень надійшла від жителів смт Катеринопіль, с.Пальчик.

Районною державною адміністрацією ветеранам війни та праці, інвалідам, іншим непрацездатним, особам, що постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, одиноким матерям та іншим громадянам,  які потребують соціального  захисту та підтримки надавались передбачені законодавством пільги: забезпечувалися засобами пересування та реабілітації, санаторно-курортними путівками, паливом, призначались субсидії та різні види соціальних допомог.

Протягом 9 місяців 2014 року проведено 9 засідань постійно діючої комісії при райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян, на яких розглядалися питання про надання матеріальної допомоги, про сприяння в отриманні земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, про  шкоду заподіяну майну  заявниці , про недоліки в харчуванні дітей, про сприяння в пільговому перевезенні та ін.

У райдержадміністрації працює приймальня громадян для здійснення безперешкодного і регулярного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації. В якій використовуються такі форми роботи: прийом громадян, прямий телефонний зв'язок.

Проведено 9 днів контролю з перевірки стану виконання доручень райдержадміністрації за результатами розгляду звернень громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації, виконкомах сільських, селищних рад.

У  лютому  2014 року на колегії райдержадміністрації розглянуто питання про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району у 2013 році щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на  звернення, в серпні - про   роботу   органів    виконавчої влади та місцевого самоврядування району у І півріччі 2014 року щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на  звернення.

По підсумках колегії прийнято відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.

Питання щодо роботи із зверненнями громадян розглядалися на апаратних нарадах у  райдержадміністрації. Про стан даної роботи   прозвітували начальники: служби у справах дітей райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, фінансового управління райдержадміністрації, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, відділу економіки райдержадміністрації,  відділу у справах сім'ї,молоді та спорту  райдержадміністрації, відділу з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, виконувач обов’язків директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Протягом трьох кварталів 2014 року юридичним відділом апарату райдержадміністрації вивчено роботу із зверненнями громадян у виконкомах: Катеринопільської селищної ради, Вікнинської, Радчиської сільських рад, у службі у справах дітей райдержадміністрації, в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації,  у фінансовому управлінні райдержадміністрації, у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, у відділі економіки райдержадміністрації, у відділі з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи райдержадміністрації, у центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, у відділі у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації,   у відділі освіти райдержадміністрації, у відділі культури райдержадміністрації, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, в архівному відділі райдержадміністрації, в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації, у фінансовому управлінні райдержадміністрації, відділі містобудування,архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації,відділі економічного розвитку,торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

У районі проводиться роз'яснювальна робота через засоби масової інформації щодо організації роботи зі зверненнями громадян. Протягом 9 місяців 2014 року в 26 номерах газети «Катеринопільський вісник» опубліковані статті щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих прийомів громадян посадовими особами цих органів, роз'яснень та консультацій з найбільш актуальних питань, що порушують громадяни у зверненнях.

З метою проведення роз’яснювальної роботи серед населення району з питань, що порушуються у зверненнях громадян, керівництвом райдержадміністрації, начальниками, спеціалістами управлінь, відділів  райдержадміністрації  та  керівниками  установ, організацій району проводився особистий прийом громадян за місцем проживання населення відповідно до затверджених графіків.

В райдержадміністрації і в подальшому проводиться робота для своєчасного і ефективного вирішення питань порушених у зверненнях громадян.

Змінено Четвер, 04 грудня 2014, 09:21