Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Депутати районної ради

 

Персональний склад депутатів районної ради VІI скликання

№ з.п.

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада та місце роботи

№ округу

1.                   

Андрущенко Володимир Борисович

Голова фермерського

господарства

 с .Вербовець

№ 9

2.                   

Борецька Людмила Андріївна

Головний лікар Катеринопільської ЦРЛ

№ 16

 

3.                   

Верета

 Віталій Іванович

голова районної ради

№ 1

 

4.                   

Вишемірський Сергій Вікторович

Вчитель Катеринопільського ліцею

№ 4

 

5.                   

Вовкотруб Микола  Вікторович

Директор Катеринопільська філія ТОВ НВФ «Урожай»

№ 12

 

6. Вовкотруб Олександр Павлович начальник  управління агропромислового і економічного розвитку та інфраструктури  райдержадміністрації №19

7.                  

Голик Андрій Васильович

Торговий представник

ПСП “Ньютон”

 

  № 4

 

8.                   

Гордієнко Олександр Юрійович

Голова фермерського господарства

с. Петраківка

№ 20

9.                   

Дерикіт Микола Олександрович

Завідувач амбулаторії с.Киселівка,

 ліікар -стоматолог

№10

 

10.                   

Задирака Микола Іванович 

Не працює

№ 23

 

11.               

Кисіль Костянтин Миколайович

Керівник апарату Катеринопільської  райдержадміністрації

№14

 

12.               

Клеценко Володимир Володимирович

Вчитель Катеринопільського ліцею

Перший кандидат

13.               

Колісник Сергій Миколайович 

Директор ТОВ “Торговий Дім Катеринопільська фінансово-промислова група”

Перший кандидат

14.               

Крамар Микола Кіндратович

Приватний підприємець

№ 21

 

15.               

Кураш Василь Іванович 

Директор Вікненського НВК

№10 

 

16.               

Онуфрієнко Михайло Васильович

пенсіонер

№19

 

17.               

Приходько Сергій  Мусійович

Директор філія АФ «Мрія»

№ 22

 

18.               

Редчіц Петро Фабіянович 

Приватний підприємець

№16

 

19.               

Скалозуб Михайло Володимирович

Голова фермерського господарства «Яна»

№13

 

20.               

Степорук Наталія Максимівна

пенсіонер

№ 24

 

21.               

Ткаченко Микола Вікторович 

не працює

№11

 

22.               

Франчук Роман Іванович

Директор СТОВ

«ЛНЗ-АГРО»

№3

 

23.               

Шевченко Микола Васильович

Завідуючий господарством Залізняцького  НВК «Сонечко»

№2

 

24.               

Штепан Анатолій Васильович   

пенсіонер

перший кандидат

25.               

Янковенко Галина Володимирівна

Головний бухгалтер Катеринопільської філії ТОВ НВФ «Урожай»

№ 8

 

26.               

Ярмоленко Олександр Іванович

Голова фермерського господарства

с. Новоселиця

№18