Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

Катеринопільська районна рада

Місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей рівень влади, який базується на активності та ініціативі громадян і відіграє провідну роль у розвитку гуманістичних традицій, налагодженні плідної співпраці громадськості з обраними нею представницькими органами.

Місцеве самоврядування у Катеринопільському районі побудоване відповідно до системи адміністративно-територіального устрою і складається з двох рівнів.

Перший рівень уособлюють територіальні громади сіл і селищ, які є первинними суб'єктами місцевого самоврядування, основними носіями його функцій і повноважень, а також утворювані ними органи місцевого самоврядування: 18 сільських та 2 селищні ради.

Другий рівень місцевого самоврядування уособлює районна рада - орган, що представляє спільні інтереси територіальних громад сіл і селищ  та здійснює свої повноваження від імені та в інтересах населення району.

У 2015  році до Катеринопільської районної ради VІІ скликання було обрано 26 депутатів:


Назва партій, депутати від яких отриматили мандати

Всього обрано

депутатів

у відсотках

Пполітична партія Всеукраїнське об’єднання “Черкащани”

12

46,2%

Радикальна Партія Олега Ляшка

5

19,2%

ПАРТІЯ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”

4

15,3 %

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

3

11,5 %

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”

2

7,7%

Для реалізації своїх повноважень районною радою обрано  постійних комісій:

з питань базових галузей економіки, земельних відносин, екології , бюджету, підприємництва та здійснення регуляторної політики;

з питань управління комунальним майном;

з питань охорони здоров’я, соціального захисту , зайнятості населення, освіти, культури, у справах молоді та спорту;

з питань депутатської діяльності, етики, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та правопорядку

 

Порядок діяльності Катеринопільської районної ради, її органів та посадових осіб визначається Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Катеринопільської районної ради, іншими законодавчими актами.

Рада вирішує всі питання, віднесені законодавством до її компетенції, виходячи з місцевих та державних інтересів.

Засідання ради, її президії, постійних та інших комісій є відкритим і гласним, крім випадків, передбачених  законодавством, Регламентом ради або якщо радою не буде прийняте інше рішення.

Сесія складається з пленарних засідань ради, а також засідань постійних комісій ради.

Рада затверджує план роботи на кожне півріччя поточного року, в який вносяться основні питання для розгляду на сесіях.

Постійні комісії ради є органами ради і обираються нею на строк її повноважень у складі голови та членів постійної комісії.

Рада у випадку необхідності створює тимчасові комісії. Тимчасові комісії ради є органами ради, які обираються з числа депутатів для здійснення вивчення та контролю з конкретно визначених радою питань, що належать до повноважень  місцевого самоврядування.

Президія ради є дорадчим органом ради, який попередньо готує узгоджені пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд ради.

Рада утворює виконавчий апарат. Виконавчий апарат ради забезпечує здійснення радою повноважень, наданих їм Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами.

 

Довідник підприємств, установ та організацій, які перебувають у сфері управління Катеринопільської районної ради

 

№ п/п Найменування Код ЄДРПОУ Адреса, контактний телефон Офіційний веб-сайт Адреса електронної пошти ПІБ керівника
1 Комунальне некомерційне підприємство "Катеринопільська центральна районна лікарня" 2005332 20501, Черкаська обл, смт.Катеринопіль, вул.Комарова, 1, тел. (04742) 2-22-53 https://kater.crl.net.ua/ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Борецька Людмила Андріївна
2 Комунальне некомерційне підприємство “Катеринопільський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги” 41745061 20501, Черкаська обл, смт.Катеринопіль, вул.Комарова , 1, тел. (04742) 2-23-33 https://kater.pmsd.org.ua/ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Пироженко Олена Олександрівна