Офіційний сайт Катеринопільської районної державної адміністрації і районної ради

drv

mrog

П'ятниця, 16 січня 2015, 11:12

Про забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у 2014 році

access_to_information Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», доручення  голови обласної державної адміністрації про забезпечення безумовного виконання даних законодавчих актів, райдержадміністрацією здіснюється систематична робота щодо забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Затвержено форму запиту на інформацію, розпорядником якої є районна державна адміністрація, порядок їх складання та подання. Облік запитів на інформацію здійснюється відділом інформаційно – аналітичної роботи та супільно – політичних питань апарату райдержадміністрації.

 

З часу набуття чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації» 9 травня 2011 року, до райдержадміністрації у 2014 році надійшло всього 5 запитів на публічну інформацію. Із них отримано електронною поштою - 4, поштою – 1. За категорією запитувачів запитів надійшло від фізичних осіб (громадян) – 4, від юридичних осіб - 1. Запитувана інформація стосувалася нерухомих пам’яток та об’єктів культурної спадщини України, соціального захисту, довідкового та статистичного характеру. За результатами розгляду всі запити задоволено і відповіді надано у встановлені законодавством строки (до 5 днів).

Змінено П'ятниця, 16 січня 2015, 11:36

Додати коментар

Захисний код
Оновити